Na tej stronie stosujemy cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Więcej szczegółów na naszej stronie Polityka prywatności.
Wytwórnia Opakowań Loga - Dane kontaktowe
  • Oferta - opakowania do tortów
  • Oferta - opakowania do ciast z nadrukiem
  • Oferta - opakowania do koszul
  • Oferta - opakowania do pościeli
Poznań, Polska, Świat
Rozmiar tekstu: A A A

O firmie

{ Historia działalności firmy }

Wytwórnia Opakowań "Loga" to rodzinna firma o wspaniałej, wiekowej tradycji.

Rok 2010 to rok szczególny dla naszej firmy, gdyż jest to rok w którym minie 110 lat pasjonującej przygody Firmy Loga z produkcją opakowań kartonowych. Poniżej zamieszczamy streszczenie historii naszej Firmy.

Pierwszą wytwórnię o nazwie „Fabryka Gliz i Kartonów” założył nasz pradziadek Stefan Loga w 1900 roku. Firma w tej postaci istniała do 1938 roku, wtedy też firmę przejął Sylwester Loga, syn Stefana a firmę przemianowano na  „Wytwórnię Kartonów i Papilotek Sylwester  i Bronisław  Loga”. Firma ta istniała w tej postaci do 1982 roku. W 1997 roku powstała  Wytwórnia Opakowań z Kartonu  „Loga” s.c., którą prowadzili syn Sylwestra, Stefan Loga wraz z swoim synem Tomaszem.

Obecnie firma nosi nazwę Wytwórni Opakowań Loga.

Jest ona spadkobierczynią bogatej historii i tradycji produkcji opakowań kartonowych. Można by rzec, że o opakowaniach wiemy wszystko, lecz nie spoczywamy na laurach i wciąż poszukujemy nowych technologii i rozwiązań by nieustannie podnosić satysfakcję klientów z naszych produktów.

Nasze produkty są syntezą ogromnego doświadczenia oraz najnowszych technologii w dziedzinie opakowań kartonowych.

Naszą misją jest nieustanne podnoszenie jakości i standardów naszych produktów tak aby, jak najlepiej spełnić i wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy to jak udowodniliśmy przez ostatnie 110 lat są dla nas wartością nadrzędną.

Obecnie firma zarządzana jest przez najmłodsze pokolenie „kartonowego” klanu. Młody, dynamiczny zespół Firmy Loga jest całkowicie zorientowany na klienta oraz na produkty ekologiczne, produkowane zgodnie z naturą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz do zapoznania się z naszą bogatą ofertą w której na pewno znajdziecie Państwo coś dla siebie.

 

Pozdrawiamy!
Zespół Wytwórni Opakowań "Loga"

Poznań, Polska, Świat

Wytwórnia opakowań "LOGA" Poznań © 2010

Wykonanie: Strony internetowe Poznań - Zdzislowicz.pl

do góry